Drodzy Kibice Śląska Wrocław,

w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (w skrócie RODO), pragniemy zapewnić, że Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A. dokłada wszelkich starań i zapewnia, żeby Państwa dane przetwarzane były zgodnie z prawem i w sposób bezpieczny.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w Polityce Prywatności Śląska Wrocław.

Chcemy Ciebie zapewnić, iż przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu i zakresie związanym ze sprzedażą biletów na mecze. Dane znajdują się w administrowanym przez Klub systemie informatycznym - dedykowanym tylko do zakupu biletów i identyfikacji uczestników meczów. Oprócz Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A., dostęp do danych zgromadzonych w systemach posiadają:

1) właściwy podmiot zarządzający rozgrywkami

2) podmiot uprawniony do dystrybucji biletów

3) organizator meczu piłki nożnej

Dane przechowywane są nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia ostatniego zakupu biletu wstępu przez uczestnika meczu piłki nożnej lub przekazania mu innego dokumentu uprawniającego do przebywania na meczu piłki nożnej.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Dowiedz się więcej
Akceptuję
36
Bartłomiej
Frasik
Bramkarz
Polska
kraj
01.08.2001
data urodzenia

Biografia

Frasik to młody zawodnik, który odnosił sukcesy w młodzieżowych drużynach Śląska Wrocław. Wraz z zespołem U18 zdobył wicemistrzostwo Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2018/2019. Następnie Frasik przeszedł do zespołu rezerw, w którym zaliczył pięć występów. W międzyczasie zaliczył też krótkie wypożyczenie do Ślęzy Wrocław. Zawodnik Śląska pojechał wraz z pierwszym zespołem na zimowy obóz do cypryjskiej Ayia Napy.