Drodzy Kibice Śląska Wrocław,

w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (w skrócie RODO), pragniemy zapewnić, że Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A. dokłada wszelkich starań i zapewnia, żeby Państwa dane przetwarzane były zgodnie z prawem i w sposób bezpieczny.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w Polityce Prywatności Śląska Wrocław.

Chcemy Ciebie zapewnić, iż przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu i zakresie związanym ze sprzedażą biletów na mecze. Dane znajdują się w administrowanym przez Klub systemie informatycznym - dedykowanym tylko do zakupu biletów i identyfikacji uczestników meczów. Oprócz Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A., dostęp do danych zgromadzonych w systemach posiadają:

1) właściwy podmiot zarządzający rozgrywkami

2) podmiot uprawniony do dystrybucji biletów

3) organizator meczu piłki nożnej

Dane przechowywane są nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia ostatniego zakupu biletu wstępu przez uczestnika meczu piłki nożnej lub przekazania mu innego dokumentu uprawniającego do przebywania na meczu piłki nożnej.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Dowiedz się więcej
Akceptuję

Polska
kraj
04.08.2020
data urodzenia
83
Waga
188
Wzrost

Kariera klubowa

Slavia Ruda Śląska, Górnik II Zabrze, ROW Rybnik, Botew Płowdiw

Debiut w Śląsku

24.09.2019

Biografia

Jako junior rozpoczynał karierę w Slavii Ruda Śląska. Następnie grał w rezerwach Górnika Zabrze, po czym najpierw został wypożyczony, a potem na stałe przeniósł się do ROW-u Rybnik. W klubie z Rybnika, Kajzer spędził cztery sezony, w trakcie których najwięcej występował w 2. Lidze. Po wywalczeniu awansu do Fortuna 1. Ligi, w 2017 roku bramkarz przeniósł się do Bułgarii, gdzie występował w Botewie Płowdiw. To w lidze bułgarskiej jego kariera rozkwitła na dobre. Po 10 występach w sezonie 2017/18, w kolejnym wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie i był pewnym punktem zespołu. Łącznie zagrał dla Botewa w 52 meczach, w których zachował 16 czystych kont. Zdobył Superpuchar Bułgarii oraz dotarł do finału krajowego pucharu.