Drodzy Kibice Śląska Wrocław,

w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (w skrócie RODO), pragniemy zapewnić, że Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A. dokłada wszelkich starań i zapewnia, żeby Państwa dane przetwarzane były zgodnie z prawem i w sposób bezpieczny.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w Polityce Prywatności Śląska Wrocław.

Chcemy Ciebie zapewnić, iż przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu i zakresie związanym ze sprzedażą biletów na mecze. Dane znajdują się w administrowanym przez Klub systemie informatycznym - dedykowanym tylko do zakupu biletów i identyfikacji uczestników meczów. Oprócz Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A., dostęp do danych zgromadzonych w systemach posiadają:

1) właściwy podmiot zarządzający rozgrywkami

2) podmiot uprawniony do dystrybucji biletów

3) organizator meczu piłki nożnej

Dane przechowywane są nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia ostatniego zakupu biletu wstępu przez uczestnika meczu piłki nożnej lub przekazania mu innego dokumentu uprawniającego do przebywania na meczu piłki nożnej.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Dowiedz się więcej
Akceptuję
37
Mathieu
Scalet
Pomocnik
Polska
kraj
01.04.1997
data urodzenia
Annemasse
miejsce urodzenia
75
Waga
186
Wzrost

Kariera klubowa

AS Saint-Genis-Ferney-Crozet (Francja), Wisła II Kraków, Beskid Andrychów

Debiut w Śląsku

26.11.2017

Biografia

Mathieu Scalet jest ofensywnym zawodnikiem, a do wrocławskiego klubu przeniósł się z Beskidu Andrychów, gdzie przygodę z piłką rozpoczynał między innymi Adam Kokoszka. Jeszcze wcześniej Scalet grał w rezerwach Wisły Kraków. Mathieu jest wychowankiem francuskiego AS Saint-Genis-Ferney-Crozet i oprócz polskiego posiada również francuskie obywatelstwo.